Bericht van bestuur over gevolgen coronacrisis

10 april 2020


Beste leden,

De maatregelen tegen het coronavirus raken heel Nederland, dus ook onze vereniging.
Door de verlenging van de maatregelen t/m 28 april kan er helaas nog steeds niet vrij getennist worden, zijn er geen tennislessen en is de voorjaarscompetitie voorlopig uitgesteld naar begin mei. Het is erg vervelend voor alle leden dat er nu niet getennist kan worden en je niet terecht kunt op de club. Als vereniging innen wij zoals je gewend bent in deze periode de contributie in één of twee termijnen afhankelijk van de opgegeven voorkeur. De vaste kosten die gedekt worden met de contributie blijven doorlopen. We vragen je daarom de lopende afspraken te respecteren. We kijken op een later moment óf en hoe de financiële gevolgen rondom het coronavirus opgevangen kunnen worden. Laten we in deze moeilijke tijd solidair zijn met onze vereniging en het vooral samen zien op te lossen. 

Tot die tijd, hou vol en pas goed op jezelf en de mensen om je heen!

Met vriendelijke groet,
Het bestuur

Meer informatie vind je op de site van centrecourt.nl

Nieuwscategorieën