Vrijwilligers gezocht

06 november 2019


Zoals jullie weten, draait elke vereniging op vrijwilligers, deze mensen houden een club draaiende en zijn dus onmisbaar. Bij onze vereniging zijn er heel veel vrijwilligers en daar zijn wij heel trots op! Dit is de reden dat onze vereniging geen verplichte bardiensten heeft. Omdat wij dit zo willen houden zijn wij op zoek naar meer vrijwilligers die het leuk vinden om af en toe een bardienst te doen. 

Ben je 18 jaar of ouder en lijkt het je leuk om af en toe achter de bar te staan? Meld je dan aan via [email protected]  Je wordt dan door een ervaren vrijwilliger ingewerkt en je kunt zelf bepalen op welke dag en hoe vaak je een bardients wil doen. 

Bardiensten zijn op:

  • Dinsdagavond en donderdagavond van 19:15 tot 23:00 uur (vrijspelen)
  • Woensdagavond van 19:15 tot 23:00 uur (racketavond)
  • Zondagmiddag van 13:30 tot 18:00 uur (racketmiddag)
  • Tijdens toernooien en feestavonden. 

Nieuwscategorieën